Lithuanian English
  • Geox moteriškas pūkinis puspaltis
  • Geox moteriškas pūkinis puspaltis
  • Geox moteriškas pūkinis puspaltis
  • Geox moteriškas pūkinis puspaltis
-49%

Prekės kodas: W5426B_T0407_F1069

Turimas kiekis: Turime vietoje

Gamintojas: Geox

Prekei taikoma akcija ir jūs sutaupote - €160.90

€169.00 €329.90

Geox moteriškas pūkinis puspaltis. Spalva - pilka.

Sudėtis:
Išorė: 100% poliesteris
Vidus: 90% pūkų, 10% plunksnų

ITDEFRUSUK
Dydis38323424
Dydis40343646
Dydis42363868
Dydis443840810
Dydis4640421012
Dydis4842441214
Dydis5044461416
Dydis5246481618
Dydis5448501820
Parašyti atsiliepimą
Rašyk
Skambink