Lithuanian English
  • Geox moteriškas pūkinis puspaltis
  • Geox moteriškas pūkinis puspaltis
  • Geox moteriškas pūkinis puspaltis
  • Geox moteriškas pūkinis puspaltis
-54%

Prekės kodas: W5426D_TC070_F9013

Turimas kiekis: Turime vietoje

Gamintojas: Geox

Prekei taikoma akcija ir jūs sutaupote - €160.90

€139.00 €299.90

Geox moteriškas pūkinis puspaltis. Spalva - juoda.

Sudėtis:
Išorė: 50% poliesteris, 50% vilna
Vidus: 90% pūkų, 10% plunksnų

ITDEFRUSUK
Dydis38323424
Dydis40343646
Dydis42363868
Dydis443840810
Dydis4640421012
Dydis4842441214
Dydis5044461416
Dydis5246481618
Dydis5448501820
Parašyti atsiliepimą
Rašyk
Skambink