Lithuanian English

Apmokėjimas už prekes

ATSISKAITYMO BŪDAI

Mūsų internetinėje parduotuvėje siūlome atsiskaityti šiomis priemonėmis:

1. PaySera (paysera.lt) - greičiausias ir patogiausias atsiskaitymo būdas Pirkėjui. Pasirinkus šį atsiskaitymo būdą, būsite nukreipti į savo banką, kur jūsų lauks jau užpildytą pavedimo forma ir Jums tereiks patvirtinti pervedimą. Atsiskaitant šiuo būdu, jūsų pavedimas yra gaunamas bet kuriuo paros metu, todėl Jūsų užsakymas gali būti pradėtas vykdyti nedelsiant. Greita, saugu, patogu.

2. Bankinis pavedimas - pinigus galite pervesti ir tiesiai į vieną iš mūsų įmonės sąskaitų Paysera arba Swedbank bankuose:

Gavėjas: UAB Kosvida
Gavėjo kodas: 300103455
Sąskaitos nr.: LT413500010001883811

Gavėjo bankas: UAB PaySera LT
Mokėjimo paskirtis: nurodyti užsakymo numerį

Gavėjas: UAB Kosvida
Gavėjo kodas: 300103455
Sąskaitos nr.: LT907300010089283832

Gavėjo bankas: AB Swedbank
Mokėjimo paskirtis: nurodyti užsakymo numerį

3. PayPal - tarptautinė pinigų pervedimų sistema, leidžianti greitai ir patogiai atsiskaityti už prekes tiesiai iš jūsų PayPal balanso arba banko kortelės, tinkamos atsiskaitymams internetu. Pinigai gaunami iš karto, kai tik atliekamas mokėjimas, todėl tai leidžia greitai apdoroti jūsų užsakymą ir prekes išsiųsti per keletą valandų.

4. Pristatymo metu kurjeriui - sumokėti galite pristatymo metu DPD Lietuva arba LP Express kurjeriui. Paslauga teikiama tik pristant siuntas Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. PASTABA: Kaip pristatymo būdą turite rinktis DPD Lietuva arba LP Express kurjerių paslaugas, kitaip neleis prie apmokėjimo pasirinkti atsiskaityti grynaisiais pristatymo metu!

5. Atsiimant prekes patiems – susimokėti už prekes grynais arba kortele galite jas atsiimant mūsų parduotuvėje adresu: S. Žukausko g. 47, Vilniuje.

Rašyk
Skambink